بازدید رییس و اعضای هیات امنای جامعه الزهرا از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

بازدید رییس و اعضای هیات امنای جامعه الزهرا از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

بازدید هیات امنا از نمایشگاه پژوهش (16)

رییس و اعضای هیات امنای جامعه الزهرا علیهاالسلام از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی این موسسه علمی بازدید کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن ربانی رییس هیات امنای جامعه الزهرا علیهاالسلام به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین دیانی و سرکار خانم برقعی از اعضای هیات امنا از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی این موسسه بازدید و در جریان آخرین فعالیت‌ها و برنامه‌های علمی طلاب و اساتید این مرکز قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ربانی در جریان این بازدید با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه پژوهش در حوزه‌های علمیه، فعالیت‌های پژوهشی صورت گرفته در جامعه الزهرا علیهاالسلام را ستودنی توصیف کرد و اظهار داشت: با این وجود باید تلاش‌های بیشتری در این باره صورت پذیرد تا این مجموعه علمی به نقطه مطلوب در پژوهش دست یابد و هر روز شاهد درخشش بانوان طلبه و پژوهشگر در عرصه‌های مختلف علمی باشیم.  

وی در ادامه خواستار هم‌افزایی و انجام فعالیت های علمی پژوهشی مشترک با نهادهای همسو شد و گفت: با توجه به وضعیت انقباضی بودجه در کشور باید به سهم خود تا جایی که می توان از موازی‌کاری و انجام کارهای تکراری جلوگیری کرد.

گفتنی است، در این بازدید که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین نعیمی مسئول دبیرخانه هیات امنا انجام شد سرکار خانم حقانی، معاون پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در بخش های مختلف این معاونت ارائه داد و خواستار اصلاح ساختار معاونت پژوهش و تقویت آن برای رسیدن به اهداف عالی علمی شد.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر