آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت دومین دوره تربیت مدرس

تربیت مدرس

مدیر اداره امور اساتید از آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دومین دوره تربیت مدرس از میان طلاب ایرانی و غیرایرانی جامعه الزهرا علیهاالسلام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی رسولی‌نیا روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، با اشاره به آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دومین دوره تربیت مدرس در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام عنوان کرد: معاونت آموزشی‌تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با هدف کشف و شناسایی افراد مستعد، تربیت و توانمندسازی آنان جهت تدریس در موضوعات علمی مختلف، شناخت شرکت‌کنندگان با مبانی علمی و فنون نوین تدریس، تأمین مدرّس جهت تدریس در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و دیگر مراکز همسو در داخل و خارج از کشور، دومین‌ دوره تربیت مدرس برگزار می‌کند. مدیر اداره امور اساتید جامعه الزهرا علیهاالسلام با بیان اینکه طلاب فارغ‌التحصیل ایرانی و غیرایرانی با حداقل مدرک تحصیلی سطح سه می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند، یادآور شد: فراخوان ثبت نام در دومین دوره تربیت مدرس، تیرماه سال جاری فراخوان شد که به علت عدم تکمیل ظرفیت طلاب در تعدادی از گرایش‌ها، ثبت نام در تعدادی از رشته‌ها و گرایش‌های مورد درخواست و به عنوان تکمیل ظرفیت، صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین رسولی نیا با بیان‌ این‌که زمان ثبت‌نام در پذیرش تکمیل ظرفیت دومین دوره تربیت مدرس، از روز شنبه تا پنجشنبه، ۲۵ تا ۳۰ آبان‌ است، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام، به سامانه پذیرش تربیت مدرس به نشانی https://teacher.jz.ac.ir مراجعه کنند.

وی با اشاره به لزوم برگزاری دوره تربیت مدرس ویژه بانوان طلبه، تصریح کرد: بهره‌گیری از مدرسان خانم در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و دیگر مراکز آموزشی خواهران و نیز نیاز به مدرسان توانمند و آشنا به روش‌های نوین آموزشی، از ضرور‌ت‌های برگزاری دوره تربیت مدرس است.

مدیر اداره امور اساتید جامعه الزهرا علیهاالسلام در پایان اظهار داشت: بانوان طلبه جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات دوره و شرایط ثبت‌نام می‌توانند دفترچه راهنمای فراخوان ثبت نام دوره تربیت مدرس را دریافت و پس از مطالعه ثبت‌نام کنند.

جهت مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره تربیت مدرس این پیوند را فعال کنید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر