اعلام فراخوان سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی

اعلام فراخوان سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی

جشنواره کتاب سال سبک زندگی

فراخوان سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی (ویژه پایان‌نامه‌ها و رساله‌های برتر) اعلام شد.

سومین جشنواره ملی کتاب سال سبک زندگی با همکاری و همت دفتر تبلیغات اسلامی، دانشگاه باقرالعلوم(علیه‌السلام)، پژوهشگاه علوم و فرهنگ، دانشگاه‌های سراسر کشور، مراکز حوزوی و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف ایجاد بانک علمی و اطلاعاتی از مطالب سبک زندگی و ایجاد ادبیات و گفتمان علمی و عمومی در این مقوله و در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی حوزه‌ مطالعاتی سبک زندگی اسلامی-ایرانی برگزار می‌شود.

سال‌های گذشته و در گام‌های اول و دوم، برگزاری جشنواره با تمرکز بر روی کتب بوده و در گام سوم، فراخوان بر رساله ها و پایان‌نامه‌ های مراکز حوزوی و دانشگاهی متمرکز است. در این مرحله رویکرد جشنواره بر کلیات سبک زندگی بوده و مراحل بعدی بر موضوعات فرعی متمرکز خواهد بود.

محور امسال این جشنواره بر روی کلیات سبک زندگی است و در سال‌های آینده بر گستره و موضوعات سبک زندگی معطوف خواهد بود.

علاقه‌مندان تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ فرصت دارند تا آثارشان را به دبیرخانه سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی به نشانی قم، پردیسان، دانشگاه باقرالعلوم(ع)، اداره پژوهش، طبقه اول، اتاق ۱۳۸ ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی  http://bou.ac.ir/Portal/Home مراجعه کنند و یا با تلفن ۳۲۱۳۶۶۳۳ با پیش شماره ۰۲۵ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر